Švietimo įstaigos skiria vis daugiau dėmesio technologijų integracijai ugdymo procese. Išmanus įrenginys nebėra tik prietaisas, skirtas pramogoms – jo pagalba galima ieškoti naudingos informacijos internete, kurti, ieškoti sprendimų ir paversti mokymąsi interaktyviu.

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį vaiką be išmaniojo įrenginio – ar tai būtų telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Kad ir kaip skeptiškai į technologijų epochą žiūrėtų vyresnės kartos atstovai, reikia pripažinti – drausti naudotis išmaniaisiais prietaisais neverta, daug naudingiau prisitaikyti ir panaudoti jų galimybes mokymosi procese.

Džiugu matyti, kad švietimo įstaigos skiria vis daugiau dėmesio technologijų integracijai ugdymo procese. Išmanus įrenginys nebėra tik prietaisas, skirtas pramogoms – jo pagalba galima ieškoti naudingos informacijos internete, kurti, ieškoti sprendimų ir paversti mokymąsi interaktyviu.

KODĖL „APPLE IPAD“?

Mokyklos šiuo metu gali rinktis iš itin didelės gausybės mobiliųjų įrenginių: planšetiniai kompiuteriai su „Android“ operacine sistema, planšetiniai ir hibridiniai kompiuteriai su „Windows“ operacine sistema. Galima rinktis ne tik vieną iš skirtingų operacinių sistemų, bet ir pasirinkti gamintoją bei įrenginio kainą. Išsirinkti tikrai sudėtinga, tačiau siūlome nesiblaškyti ir rinktis geriausią rinkoje esantį sprendimą –  „Apple iPad“ planšetinius kompiuterius. Taigi, kodėl verta rinktis „Apple iPad“ planšetinius kompiuterius:

 • „Apple iPad“ planšetiniai kompiuteriai turi labai didelę išliekamąją vertę. Įsigydami sumokėsite šiek tiek daugiau nei už kitų gamintojų panašų produktą, bet „Apple iPad“ planšetinis kompiuteris veiks daug stabiliau, o jo vertė po 3 ar 5 metų išliks didelė;
 • Paprasta rasti pamokai reikalingą programą, nes internetinėje „Apple AppStore“ parduotuvėje edukacinių programėlių pasirinkimas yra didžiausias visame pasaulyje;
 • Akimirksniu galite pasidalinti savo planšetinio kompiuterio ekranu panaudodami „Apple TV“: dar niekada nebuvo taip paprasta savo projektu pasidalinti su mokytoju ar klasės draugais;
 • Planšetiniai kompiuteriai sparčiai populiarėja mokyklos bendruomenėse, kurios aktyviai bendrauja, bendradarbiauja, kurdamos bendrus projektus, metodines priemones ir dalinasi ugdomosios veiklos idėjomis internetinėje svetainėje iklase.lt.

„Apple iPad“ klasę sudaro:

 • naujausios kartos iPad planšetiniai kompiuteriai;
 • Apple TV;
 • bevielis maršrutizatorius;
 • iPad saugojimo ir krovimo spintelė;
 • iPad įrenginių programinė valdymo įranga.

Taip pat, įsigijus įrangą, Lantel komanda nemokamai suteiks profesionalius mokymus, kaip planšetes naudoti edukaciniame procese. Įsirengę tokią interaktyvią ir modernią mokymų klasę, galėsite vesti įvairiausių disciplinų pamokas ir mokymus, kurie ne tik įtrauks į mokymosi veiklą visus pamokos dalyvius, bet ir džiugins puikiais mokymosi rezultatais. Be visa to, perkant įrangą iš Lantel, kiekvienas sukurtas iCloud vartotojas gaus net 200 GB vietos, kur galės laikyti savo dokumentus, nuotraukas ir kitą skaitmeninę medžiagą.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

  Krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.