Apie mus

Esame įmonė, teikianti šviesolaidinio tinklo, silpnų srovių, vaizdo, garso ir konferencinius bei švietimo sektoriui skirtus sprendimus.

UAB “Lantelis” (LANTEL) įsikūrė 2009 metų pradžioje. Nuo įmonės įsikūrimo sukaupėme didelę materialinę bazę bei kompetencijas ir diegiame didelės apimties, įvairaus sudėtingumo silpnų srovių sprendimus. Taip pat atstovaujame pasaulyje pripažintiems gamintojams ir siūlome itin kokybiškus bei unikalius konferencijų, garso ir vaizdo bei švietimo sprendimus.

Atsiliepimai

Bendradarbiavimas, problemų sprendimas, kūrybiškumas, gebėjimas kritiškai įvertinti savo įgūdžius ir gaunamą informaciją – šie XXI a. gebėjimai svarbūs mūsų gyvenime. Šiandien labai svarbus besikeičiantis mokytojo ir mokinio santykis, kur mokytojas yra ne griežtas dėstytojas, o pagalbininkas siekiant rezultatų. Mokytojas turi siekti, kad mokiniai pasiruoštų sudėtingiems pokyčiams ir tam mokytųsi visą gyvenimą. Įgyvendinant šiuos tikslus turime mokykloje suteikti mokiniams erdvės ir laiko ugdyti vidinę motyvaciją ir džiaugsmą mokytis, atrasti savo pomėgius. Dažnai galvojame, kad inovacijos švietimo sistemoje – tai tik programavimas, informacinės ir skaitmeninės technologijos UAB „LANTEL“ siūlo platų asortimentą priemonių, kurios ne tik palengvina pedagogų darbą, bet skatina mokinius atrasti mokymosi prasmę ir stiprinti mokymosi motyvaciją, teikti pažinimo džiaugsmą. Tai patrauklu. Taip ugdymas ir saviugda tampa tarsi vienas bendras tikslas – išmokti kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, nebijoti klysti ir mokytis iš savo klaidų, ieškoti informacijos, ją analizuoti ir pritaikyti problemų sprendimui. Būtent šiam tikslui turi tarnauti inovacijos, kurias šiandien vis dažniau bandome pritaikyti mokymosi procesuose. UAB „LANTEL“ atstovai padeda mokykloms ieškant įdomių technologijų, metodikų, kurios skatintų mokytojus, mokinius tobulėti. Džiaugiamės, kad šios įmonės atstovai ne tik siūlo, bet ir siekia grįžtamojo ryšio, domisi priemonių efektyvumu, iškylančiomis problemomis, organizuoja mokytojams įvairius mokymus. Tikimės gražaus, tvirto bendradarbiavimo ir ateityje. Ačiū, kad esate kartu su mumis.

Lina Mineikienė

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos specialioji pedagogė

„Lantel“ – turbūt vienintelė įmonė Lietuvoje, kuriai be pardavimų, dar rūpi ir Lietuvos švietimas. Jie nuolat bendradarbiauja su švietimo bendruomene, organizuoja bendrus informacinius renginius bei mokymus, atsižvelgia į mokytojų nuomonę ir remia jų idėjas! Esu dėkinga visiems įmonės darbuotojams – ypač Mindaugui – už ilgametę draugystę ir paramą! Tai pati inovatyviausia ir atsakingiausia įmonė, besirūpinanti Lietuvos mokyklų technine baze ir patrauklia bei patogia mokymosi aplinka. Nuolatinis įmonės darbuotojų domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir drąsūs sprendimai Lietuvai padovanojo ne vieną techninę švietimo naujovę. Dėkojame už jūsų indėlį į įdomesnį ir efektyvesnį mokymosi procesą!

Staselė Riškienė

Šiaulių raj. Kuršėnų Pavenčių mokykla, kalbų mokytoja, Apple klasės profesionalė

Prireikus inovatyvių sprendimų ugdymo procesui, skubaus patarimo ar pagalbos, pirmiausiai kreipiuosi į „Lantel“ įmonę. Visada gaunu geriausius pasiūlymus už prieinamą kainą. Profesionali, operatyvi, rūpestinga darbuotojų komanda kol kas pranoko mano, kaip kliento, visus lūkesčius.

Simona Boguckienė

Gedimino miesto mokyklos direktorė

„Maži, tačiau patikimi“ – dažniausiai tokius atsiliepimus girdime apie Klaipėdos „Varpelio“ mokyklą-darželį. Patikimi bendrauja su patikimais. Todėl, kai tik pradėjome diskutuoti mokykloje kaip dar įdomiau mokyti ir mokytis, nusprendėme bendradarbiauti su UAB „Lantel“ komanda. Taip drauge ir kuriame tiltą tarp švietimo ir verslo, tradicijų ir inovacijų. Nors technologijos keičiasi greičiau nei galime įsivaizduoti, UAB „Lantel“ specialistai geba pasiūlyti pačias naujausias, efektyviausias technologijas ir idėjas, gerinant edukacines mokyklos aplinkas. Dėkojame įmonės darbuotojams už bendrystę, už pasiūlytas technologijas, kurios mums, mokytojams, leidžia dalintis tuo, ką unikalaus ir nepakartojamo turi patys vaikai.

Daina Paliulienė

Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis

Sparčiai tobulėjant skaitmeniniam pasauliui, mes, mokytojai, susiduriame su dideliais iššūkiais. Dažnai kyla klausimai, kaip ugdyti vaiko kompetencijas, būtinas XXI a. žmogui, kaip ruošti ugdytinius gyvenimui ateityje, kokios žinios ir gebėjimai bus reikalingi ateities profesijoms. Neretai ir patys susiduriam su nepakankamu skaitmeninio raštingumo bagažu, juolab technologijų atsinaujinimo tempai labai dažnai lenkia mus. Į mokyklas atėję alfa kartos vaikai nepatenkina žingeidumo mokytojo pasakojimu ir neatranda mokymosi džiaugsmo užduotis atlikdami popieriuje. Jiems reikia, kad mokymasis būtų aktyvus, sąmoningas, inovatyvus, patyriminis. Todėl ir griebiamės įvairiausių būdų, kad ugdymo procesas vaikui taptų ne kančia, o iššūkiu, kad mokinys lauktų pamokos, o ne skaičiuotų kiek jos dar liko… Man, kaip mokytojai, labai pasisekė, nes mano ugdymo proceso modernizavimo būdų paieškas palengvino pažintis su Lantel komanda. Šie žmonės pristato naujienas – techniką ir technologijas, tokias – kokios naudingos, įdomios, aktualios šiandieninio vaiko ugdymui. Išsamus produkto pristatymas, suteikiama galimybė išbandyti, įsigijus jų siūlomą priemonę – nuolatinė globa ir pagalba kilus bet kokiai negandai, garantinė ir pogarantinė technikos priežiūra leido pasijusti gerokai saugesnei. Vaikui reikia technologijų, o mokytojai naują įrenginį ne taip greitai įvaldo, programinės įrangos nuolat atnaujinamos, todėl kartais ir fiziškai nespėja visko perprasti.

Rūta Filončikienė

VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.