Programinė įranga „i3LEARNHUB“

Tai itin paprasta naudoti, bet labai funkcionali interaktyvių pamokų kūrimo programa, kuri garantuoja sėkmę XXI amžiaus klasėje.

ĮSIJUNGI IR NAUDOJIES

Programa veikia internetinėse naršyklėse, todėl Jums niekada nereikės galvoti apie dar vienos programos diegimą, kuri apkrauna kompiuterį ar apie tai, kokios versijos operacinę sistemą turite. Taigi, nereikia jos instaliuoti ir galima naudoti su bet kuriuo įrenginiu kur tik yra interneto ryšys: Tiesiog atsiverčiate naršyklę ir galite naudoti ant bet kokio įrenginio. Veikia su bet kuria lenta ir ekranu!

BYOD (KIEKVIENAS TURI SAVO MOBILŲ ĮRENGINĮ)

Galite susikurti aplinkas, kuriose dirbtumėte kartu su visa klase ar su kiekvienu mokiniu atskirai. Ir visiškai nesvarbu, kuo naudojasi Jūsų vaikai. O atlikdami greitą internetinę apklausą, įtrauksite visus mokinius.

BET KUR, BET KADA, SU BET KURIUO ĮRENGINIU.

I3LEARNHUB yra tokia paprasta interaktyvių pamokų programinė įranga, kad net nesimokę galite sukurti nuostabių pamokų. Programa turi pačias pagrindines funkcijas ir neapkrauna mokytojų papildomais nereikalingais mygtukais.

TAUPYKITE LAIKĄ

Jau dabar galite atrasti tūkstančius paruošų pamokų, kurias galite naudoti savo reikmėms. Rasite ne tik paruoštas pamokas, bet ir įvairiausias sukurtas užduotis ar paruoštus objektus, 3D turinį, interaktyvių kubų iMo užduočių ir jų kūrimo įrankį.

VIENU METU KELI VARTOTOJAI

Ši programinė įranga suteikia galimybę, kad prie interaktyviosios lentos ar ekrano vienu metu galėtų dirbti iki 4 vaikų. Kiekvienam vaikui yra sukuriama atskira aplinka su jo atskirais įrankiais, todėl kiekvienas vaikas renkasi savo spalvas, pieštukus. Galima visiems vaikams skirti vienodas užduotis arba kiekvienam vaikui gali būti skirta unikali užduotis.

NEMOKAMA

Galite pasirinkti ir nemokamą programos versiją.

Išbandyti čia

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.