Interaktyvūs ekranai „i3 Technologies“

Interaktyvumas. Integracija. Įkvėpimas.

Dar prieš 10 metų neatsiejama mokymo priemonė buvo lenta, ant kurios rašydavome kreida, po to sekė projektoriai, tada interaktyvi lenta, o dabar šią poziciją pamažu perima interaktyvūs ekranai.

Interaktyvūs ekranai šiuo metu jau yra nepakeičiama priemonė švietimo sektoriuje. Tai įvesties ir išvesties įrenginys vienu metu. Paprasčiau – tai didelis televizorius, kuriame integruota interaktyvumo funkcija, o tai reiškia, kad savo kompiuterį galite valdyti ekrano paviršiumi ir tuo pačiu matyti vaizdą. Veikia visos programos, kurios veikia kompiuteryje!

Lyginant su buvusiomis technologijomis interaktyvūs ekranai turi daug pranašumų: ilgesnis tarnavimo laikas, ryškiau šviečia, daugiau funkcijų ir daug patogesnis naudojimas. Dauguma mokytojų mano, kad švietimo technologijos paspartina mokymąsi klasėse. Tačiau didelis mokytojų darbo krūvis lemia nepakankamą šių priemonių panaudojimą. Belgų gamintojo i3 Techologies interaktyviuosius ekranus lengva naudoti, todėl mokytojai gali skirti daugiau dėmesio pamokos vedimui, o ne technologijai.

„I3TOUCH EX“ serijos ekranai pasižymi stulbinančiu našumu, o rafinuotas ir dailus dizainas dėl itin plono, bet tvirto aliuminio rėmo sukuria nepriekaištingą klasės estetinį vaizdą.

Verta rinktis i3-Technologies interaktyvius ekranus, nes:

 • Tai ideali ilgalaikė investicija. 8 metų garantija švietimo įstaigoms;
 •  i3-Technologies užtikrina savo produktų kokybę ir tai vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris suteikia tokią ilgą garantiją;
 • Pasižymi ypač mažomis energijos sąnaudomis;
 • 4K raiška užtikrina itin detalų vaizdą. Dėl antirefleksinio (atspindžius nuimančio) stiklo ir optimizuoto matymo kampo technologijos, kiekvienas vaizdą iš ekrano mato vienodai;
 • Patobulinta didelio ir preciziško tikslumo IR technologija leidžia iki 30% tikslesnį nei įprasta objektų atpažinimą;
 • Rašikliai neturi jokių baterijų, yra lengvi ir intuityvūs, papildyti trintuko funkcija, o integruoti magnetiniai laikikliai neleis jiems pasimesti. Speciali technologija perteikia natūralaus rašymo jausmą;
 • Visi naujausi įrenginiai prie ekrano pajungiami USB-C laidu – tik vienas laidas garsui, vaizdui ir lytėjimui;
 • Bevielis vaizdo perdavimas. Visiškai nesvarbu, ar turite Android ar Apple planšetę, Windows 10 ar MAC kompiuterį, savo įrenginio vaizdą galėsite perduoti be jokių laidų. Viskas ko jums reikia yra nemokama programa. Niekada nebematysite laidų voratinklio, kuris prie tvarkingo ir estetiško klasės vaizdo tikrai neprisideda.

Baltos lentos funkcija

Tai puiki ir nepakeičiama funkcija mokytojui, kai reikia greitai užrašyti lentoje dėstomo dalyko esmę, formulę, nubraižyti grafiką ar kitą informaciją – vieno mygtuko paspaudimo įjungiama baltos lentos funkcija. Informacija iš karto galima pasidalinti tiesiai į įrenginį arba elektroninį paštą.

Kartu su ekranu suteikiama interaktyvių pamokų kūrimo programinė įranga i3learnhub. Ši programa tapo laureate tarptautinėje švietimo parodoje BETT tarp geriausių interaktyvių mokymosi programų.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

  Krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.