Edukacinė prezentacijų programinė įranga „mozaBook“

MozaBook plečia Jūsų mokymo priemones su universaliomis iliustracijomis, animacijomis ir įdomiomis prezentacijų galimybėmis. Įspūdingas interaktyvus turinys ir įdiegtos įgūdžių vystymo virtualios laboratorijų aplikacijos padės pažadinti mokinių susidomėjimą, bei gilinti žinias.

mozaBook – geriausias pasirinkimas

 • Paprastas ir intuityvus – Kuriant šią programą, buvo atsižvelgta į mokytojų atsiliepimus. Dėl šios priežasties programinė įranga lengvai ir paprastai valdoma, funkcijos randamos ten, kur vartotojai ir tikisi jas surasti.
 • Socialus – Galima pasidalinti pristatymais ir užduotimis, sukurtomis per „mozaBook“, mokykloje arba nacionaliniu lygiu.
 • Universalus – mozaBook gali atidaryti PDF dokumentus, o tai leidžia vartotojams naudotis šiais failais prezentacijų metu ir netgi paversti juos skaitmeniniais leidiniais pridedant interaktyvų turinį iš mūsų duomenų bazės vos keliais paspaudimais. Šiuo būdu vartotojai gali kurti interaktyvius skaitmeninius vadovėlius ir jais dalintis.
 • Atimantis žadą – mozaBook taip pat suteikia prieigą prie medijos bibliotekos, kurioje talpinama daugiau 1 200 3D vaizdų, šimtai mokomųjų vaizdo įrašų, galybė garso failų ir užduočių, padedančių paskatinti mokinių susidomėjimą.
 • Lankstus – mozaBook gali būti naudojama tiek interaktyviose lentose, ekranuose, tiek kompiuteriuose. mozaBook vartotojų sąsaja prisitaikanti ir gali būti naudojama įvairiuose ekranų dydžiuose.

Klasėje ir namuose

Mokytojai vos keliais paspaudimais gali sukurti savo pristatymus arba paversti savo vadovėlius interaktyviomis skaitmeninėmis priemonėmis. Galima papildyti skaitmenines knygas ir pristatymus paveikslėliais, piešiniais, interaktyviaisiais 3D vaizdais ir suasmenintomis užduotimis, kurios sukurtos į „mozaBook“ integruotu testų redaktoriumi. Per 100 teminių programėlių suteikia unikalų būdą pasikartoti ir pagilinti įgytas žinias.

Programinė įranga pritaikyta liečiamojo ekrano funkcijoms, jos vartotojų sąsaja gali prisitaikyti prie ekrano dydžio, todėl ją galima naudoti tiek interaktyviosiose lentose, ekranuose, tiek kompiuteriuose.

Mūsų el. parduotuvėje galite rasti kelias MozaBook versijas skirtas moksleiviams, mokytojams ir versiją, skirtą klasės mokymui.

Jūsų elektroniniai vadovėliai

Jeigu mokytojai pageidauja naudoti elektroninę vadovėlių versiją PDF formatu, jie gali tai padaryti mozaBook programoje. Programinė įranga automatiškai atpažins leidinyje esančius paveikslėlius ir suteiks galimybę juos padidinti vos vienu paspaudimu. Mokytojai, dirbdami su klase, gali padidinti pasirinktą puslapio dalį. Programa sugeba analizuoti leidinio tekstą ir pateikti pagal temą tinkamo interaktyvaus turinio rekomendacijas. Mokytojai gali peržiūrėti, priimti ar atmesti šias rekomendacijas, o taip pat patys pridėti atitinkamą turinį (3D modelius, edukacinius vaizdo įrašus, garso failus, paveikslėlius) iš mozaBook duomenų bazės, savo kompiuterio arba interneto. Visi įtraukti elementai gali būti atidaromi ir naudojami klasės prezentacijose tiesiog paspaudus ant atitinkamos piktogramos esančios knygos paraštėje.

3D modeliai

Kai vadovėlyje arba pamokoje įtraukti 3D vaizdai, galite juos paleisti tiesiog paspausdami 3D piktogramą, esančią internetiniame vadovėlyje. Galite rasti daugiau nei 1200 interaktyvių 3d vaizdų. Modeliai vaizduose gali būti laisvai sukinėjami, be to, dauguma 3D vaizdų yra su pasakojimais, integruotomis animacijomis ir viktorinomis.

Testų redaktorius

Greitai ir lengvai kurkite įspūdingas užduotis, naudodamiesi įvairiais jau paruoštų klausimų šablonais. Mūsų programoje rasite keletą įdiegtų dizainų, kuriuos pasirinkus, jūsų užduotys taps dar patrauklesnės.

Kurkite užduotis, kurias sudaro paveikslėliai, vaizdo įrašai ir garso failai! Taip pat galite importuoti jau paruoštus klausimus iš mūsų 3D vaizdų ir „mozaTools“, kuriuos galėsite redaguoti arba tiesiog palikti tokius, kokie yra.
Jūsų sukurtos užduotys gali būti įterptos į atitinkamus „mozaBook“ leidinio puslapius, pristatymus arba jas tiesiog galima nustatyti kaip namų darbų užduotis ir išsiųsti mokiniams, kurie galės jas atlikti namuose per „mozaWeb“ svetainę.

Įrankiai ir Žaidimai

Daugiau kaip 100 programų susietų su mokymo planu suteikia unikalų būdą praktikuokis ir gilinti įgytas žinias. Žaidimų ir įrankių bei jų funkcijų skaičius pastoviai didinamas. Programos, sukurtos jaunesnių klasių moksleiviams padeda vystyti pagrindinius įgūdžius, o programos vyresnėliams tarnauja kaip iliustracijos ar virtualios laboratorijos. Kai kurios programos taip pat turi animuotus uždavinius, kurie paverčia mokymąsį žaismingu užsiėmimu. Uždaviniai, sukurti programose ir virtualiose laboratorijose gali būti išsaugoti vėlesniam naudojimui.

Įspūdingi pristatymai

„mozaBook“ aplinkoje savo pristatymo puslapiams pasirinkite foną, rašykite, pieškite arba iš medijos bibliotekos įtraukite nuotraukų, vaizdo įrašų ir 3D vaizdų. Naudodami įdiegtą animacijų redaktorių animuokite tekstus, savo pačių piešinius ar bet kokį elementą iš duomenų bazės. Pristatymus galima įkelti į savo „mozaWeb“ paskyrą, kad juos galėtumėte vėliau atverti iš bet kurio kompiuterio, kuriame veikia „mozaBook“ programa.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

  Krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.