Interaktyvi treniravimosi sistema „SMARTfit“

KAS YRA SMARTfit?

SMARTfit – yra pirmaujanti profesionalių kognityvinių motorinių treniruočių kūrėja ir gamintoja. Teikia treniravimosi sprendimus asmeninėms treniruotėms, mažoms ir didelėms grupėms. Pagrindinis dėmesys skiriamas užduočių atlikimui per žaidimą, siekiant pagerinti kognityvinį motorinį lavinimą. SMARTfit gali patenkinti specifinius kiekvieno vartotojo treniruočių poreikius.

Įgaukite sportinę formą, pajuskite malonumą ir lavinkite smegenis kol sportuojate!

SMARTfit produktai vienu metu treniruoja smegenis ir kūną, kad jų sąveika būtų greitesnė ir labiau koordinuota.

Tokios treniruotės:

 

 • pagerina greitį, reakcijos laiką
 • lavina motorinę koordinaciją ir tikslumą, periferinį regėjimą, judrumą, pusiausvyrą ir kitus įgūdžius.
 • Dviejų užduočių atlikimas vienu metu skatina efektyvų smegenų ir motorinės sistemos veikimą.
 • Veiksmais pagrįstas akademinis ir pažintinis vaikų mokymasis.
 • Gerina pusiausvyrą ir atmintį vyresniems žmonėms.
 • Suteikia malonumą ir nuolatinį norą grįžti treniruotis.
Produkto privalumai:

 

 • galima valdyti telefonu
 • labai įtraukiantis
 • didina motyvaciją
 • greiti rezultatai
 • grafinis rezultatų pateikimas
 • progreso sekimas
 • 750 veiklų suskirstytų į 38 kategorijos, kurias galima priderinti prie žaidėjų sugebėjimo lygio.

Treniravimo sistemos gali būti

SMARTfit Mini

SMARTfit Mini yra idealus treniruočių sprendimas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas kognityvinėms ir motorinėms treniruotėms.

Devyni lietimui jautrūs taikiniai integruoti treniravimosi plokštumoje, kurios aukštis reguliuojasi. Taikinių lietimo jautrumas taip pat reguliuojasi ir pritaikomas įvairiai paspaudimo jėgai.

Taikiniai gali būti sugrupuoti pagal bet kokią konfigūraciją ir jų veikimo seka gali būti pasirinkta taip, kad būtų pasiekiamas norimas treniruotės rezultatas. Šios sistemos dėka sukuriamos svaiginančios smegenų ir kūno lavinimo treniruotės.

SMARTfit Single

SMARTfit Single sistemą sudaro „Android“ / „iOS App“ valdoma plokštuma, kuri turi devynis lietimui jautrius taikinius. Juos galima paliesti rankomis, spirti kojomis, mušti kamuoliu ar suduoti lazdomis. Taip pat kaip ir SMARTfit Mini, jie gali būti sugrupuoti pagal bet kokią konfigūraciją ir jų veikimo seka gali būti pasirinkta taip, kad būtų pasiekiamas norimas treniruotės rezultatas. Prie SMARTfit Single sistemos gali dirbti nuo 1 iki 8 žmonių.

SMARTfit Single suteikia daugiau erdvės atliekamai veiklai. Tinka interaktyviam žaidimui su bet kokiu sportiniu kamuoliu. Šią sistemą galima sukonfigūruoti taip, kad būtų rodomi įvairūs simboliai, skaičiai ir vaizdai, atitinkamai parinktoms veikloms. Yra šimtai galimų veiklų, kurių kiekviena yra skirta skatinti kognityvinius įgūdžius.

SMARTfit Mini ir SMARTfit Single sistemos gali būti tvirtinamos prie sienos, prie grindų arba gali būti mobilios. Taip pat galima sukonfigūruoti su „Strike Pods“ (galima iki 5).

SMARTFit Pods

Belaidės smūgiavimo pagalvėlės, skirtos veikti 360 laipsnių erdvėje. Galima sujungti iki 21 pagalvėlės. Jos gali veikti kaip savarankiška sistema arba galima prijungti prie SMARTfit Mini ar SMARTfit Single kaip papildomus lietimui jautrius taikinius. Kad išnaudoti turimą erdvę, smūgiavimo pagalvėlės gali būti išdėstytos bet kokia konfigūracija, jas uždedant ant stovų, pastatant ant plokštumų ar pritvirtinant ant sienų ar grindų.

SMARTfit Multistation Trainer sistemos

Tai sistemos sudarytos iš kelių sekcijų (iki 4). Puikus sprendimas didelėms grupėms. Skirtas bet kokio amžiaus vartotojui, ypač jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonėms. Prie vienos sekcijos gali dirbti iki 12 žmonių. Su didžiausia 4 sekcijų sistema maximalus žmonių skaičius – 48.

SMARTfit Pro Trainer

Sistema gali būti sudaryta iš dviejų, trijų ar keturių sekcijų ir naudojama kaip vientisa sistema arba kaip konkuruojančios sekcijos viena šalia kitos. Skirta individualiai, grupinei ar komandinei sporto ir kūno rengybos veiklai. Prie dviejų sekcijų sistemos gali dirbti 12 žmonių arba 2 komandos po 6 narius. Su didžiausia 4 sekcijų sistema maximalus žmonių skaičius – 24.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

  Krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.