Stumdomos sistemos „Momentum“

Dar visai nesenai kreidinė lenta buvo pagrindinis mokytojo įrankis aiškinant sudėtingas matematikos formules ar fizikos dėsnius. Dabar šią funkciją iš jų perėmė interaktyvūs ekranai, kurie tapo nepamainoma ir tikrai labai efektyvia ugdymo priemone. Bet ir viena ir kita sistema turi savo trūkumų ir privalumų. O kodėl nesujungus šių sistemų į vieną bendrą?

 

Stumdoma lentų sistema „Momentum“ sujungia ateitį ir dabartį bei ugdymo procesą padaro dar efektyvesniu. Šios sistemos pagalba Jūs vienoje vietoje galite naudoti interaktyvų ekraną ir rašomąsias lentas. Rašomosios lentos gali būti stumdomos bei uždengti interaktyvų ekraną kai jis nenaudojamas. Klasė tada atrodo labai estetiškai, novatoriškai bei galima koncentruoti dėmesį į svarbius dalykus.

Momentum sistemos privalumai

LANKSTUMAS

Momentum yra sieninė bėgių sistema, kurioje technologijos telpa 3 sluoksniais. Ir visa tai tam, kad būtų patenkinti įvairūs poreikiai ir stiliai. Dėka išskirtinio dizaino, dinamiškas plokštės sprendimas paverčiamas architektūriniu elementu.

STILIUS

Nuo pat pirmų žingsnių šis sprendimas  kuriamas atsižvelgiant į aukščiausius stiliaus reikalavimus. Aukščiausios kokybės medžiagos, meistriškos apdailos medžiagos užtikrina aukštos kokybės įvaizdį. Prie nepriekaištingo įvaizdžio prisideda išskirtinės stiliaus detalės, tokios kaip subtiliai ploni rėmeliai ir pagal Jūsų pageidavimą pasirinktos lentos.

Jos gali būti:

 • magnetinės, kreidinės ar stiklinės, skelbimų lentos, lipnios lentos paviršiai;
 • dviejų skirtingų aukščių (priklausomai nuo int. ekrano dydžio);
 • skirtingo pločio (nuo 50 cm iki 4 metrų);
 • skirtingų spalvų.
Kreidinių lentų spalvos
Skelbimų lentų spalvos

INTEGRUOTA TECHNOLOGIJA

Momentum stumdomos sistemos sukurtos sklandžiam technologijų integravimui. Integruoti galima jau esamas ir dar tik ateityje įgytas technologijas, t. y. galima naudoti ir su jau esamais interaktyviais ekranais (reikalinga pakeisti esamo interaktyvaus ekrano laikiklį ir tinka įvairaus dydžio interaktyviems ekranams: nuo 55“ iki 86“ colių).

Papildomai galima užsisakyti spintelę, skirtą susidėti lentos priedams (kreidai, markeriams, valikliams, skudurėliams). Daiktų laikymo spintelės ne tik praktiškas sprendimas, bet ir detalė, kuri padeda kurti Jūsų stumdomos sistemos stilių.

KOMBINACIJOS

 Tik nuo Jūsų pasirinkimo priklausys sistemos pobūdis:

 • Viena stacionari ir viena stumdoma;
 • Dvi stacionarios ir viena stumdoma;
 • Viena stumdoma;
 • Dvi stumdomos;
 • Dvi stacionarios ir dvi stumdomos.

Integruotas mechanizmas leidžia lentoms sklandžiai ir, kas labai svarbu, tyliai važinėti bėgeliais.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

  Krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.