Edukacinis robotas „Photon“

„Photon Robot“ yra edukacinis įrankis, padedantis mokytojams vesti įvairias pamokas – nuo programavimo iki matematikos ir kalbų.
Jis turi visą eilę interaktyvių jutiklių, dėl kurių jis yra puikus mokymo įrankis, idealiai paįvairinantis pamokas. Jis gali reaguoti į aplinką, skleisti garsus, rodyti emocijas, keisti spalvas ir daug daugiau.

„Photon“ yra labai patvarus ir yra paruoštas naudoti vos išėmus iš dėžės. Jis buvo suprojektuotas taip, kad būtų lengvai prisitaikantis ir dinamiškas – atitinkantis mokyklos aplinkos reikalavimus. „Photon“ paskirtis yra supažindinti vaikus (įskaitant ir su fizine negalia) su naujomis technologijomis.

Svarbu! Visos programėlės, aplikacijos, turinys, mokomosios knygos yra lietuvių kalba! 

TECHNINĖS SAVYBĖS

Įkrovus bateriją veikia iki 8 val. 

  • Įkraunamas microUSB laidu
  • „Photon“ matmenys: 172x170x190mm
  • „Photon“ svoris 690 g.
  • Sertifikatai (CE, RoHS, EN-71)

MOKYMO PROGRAMA

„Photon“ mokymo programa yra sudaryta mokytojų mokytojams. „Photon“ yra pristatomas su mokymo vadovu, skirtu trims skirtingoms amžiaus grupėms, kiekvienos programa yra sudaryta visam trimestrui. Programą kruopščiai sudarinėjo vaikų psichologai, švietimo politikos formuotojai ir mokytojai. Kiekvienos pamokos planas atitinka tarptautinius edukacijos standartus, jis yra sudarytas, siekiant supaprastinti informacijos perdavimą vaikams. „Photon“ nėra skirtas užimti žaidimams skirtą laiką ar pakeisti tradicinius mokymo metodus, jis yra įrankis, padedantis gerinti vaikų STEM mokymąsi ir įkvėpti naują programuotojų kartą. Kad pristatytumėte „Photon“ mokymo programą, Jums reikia tik mobilaus prietaiso, palaikančio „Photon EDU“programėlę.

PHOTON Magic Dongle

Šis USB priedas leidžia valdyti iki 8 „Photon“ robotų tuo pačiu metu iš stacionarių ir nešiojamų kompiuterių su Windows operacine sistema. Darbalaukio programėlė „Photon Magic Bridge“ suteikia prieigą prie populiariausių rinkoje kodavimo įrankių: Make code, JavaScript, Scratch, Python, Azure IoT Hub.

Didelė integruotų sąsajų įvairovė paverčia „Photon“ universaliausiu robotu rinkoje. Mokymosi procesas su „Photon“ suteikia galimybę pasirinkti įrankius, atitinkančius vaikų gebėjimus ir pageidavimus. Tuo pačiu, nesvarbu, kokį metodą pasirinksite, labai paprasta suprasti, kaip dirbti su „Photon“.

PHOTON pamokų planai

Pamokų planai skirtingoms amžių grupėms padeda mokytojams pasiruošti pamokoms. Pamokų planai yra paruošti ikimokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams ir vyresniesiems. Visi pamokų planai yra Lietuvių kalba. Perkant Photon robotą skaitmeniniai pamokų planai suteikiami nemokamai.

Edukacinis kilimėlis

Jis buvo sukurtas, siekiant padėti mokytojams parengti įtraukiančias pamokas. Edukacinių kilimėlių vietos, pažymėtos veiksmų simboliais, krypties rodyklėmis ar koordinatėmis, atveria naujas galimybes kurti įdomius pamokų scenarijus.

Mokymo kortelės

Mokymo korteles galima naudoti, norint įtraukti visą klasę į programavimą. Vaikai deda mokymo korteles reikiama tvarka, sekdami „Photon“ judesius.

Individualizuoti lipdukai

Keturi atskiri lipdukų komplektai (gamta, mechanika, veteranai ar vanduo). Pasirinkite temą irpaverskite savo „Photon“ į drugelį ar karį!

PHOTON ROBOTO PRISTATYMAS

PHOTON ROBOTO SENSORIAI

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.