„VEX“ robotika

„VEX Robotics“ yra viena didžiausių pasaulyje edukacinius ir mokomuosius robotus gaminanti kompanija, apimanti visus formaliojo ir neformaliojo švietimo lygius. Be mokslo ir inžinerijos, VEX skatina kūrybiškumą, komandinį darbą, lyderystę ir problemų sprendimą.

„VEX robotics“ suteikia galimybę mokytis robotikos bei programavimo mokslo nuo mažų dienų, pradedant  nuo intuityvių sistemų be įrankių, tada sujungiant robotus ir baigiant pažangiais metalo konstrukcijos robotais. Platus detalių ir sensorių pasirinkimas leis sukurti robotą nuo pačios lengviausios iki sudėtingiausios konstrukcijos bei funkcionalumo.

 

„VEX 123“ yra interaktyvus, programuojamas robotas, vaikams nuo 4 metų.

„VEX 123“ robotą programuokite naudojant „VEXcode 123“ programą arba jutiklinius roboto mygtukus ar fizines korteles.Vaikams, kurie tik pradeda mokytis, šie mąstymo įgūdžiai suteikia naują ir įdomų būdą lavinti loginį mąstymą, reikšti idėjas ir bendrauti su draugais.

„VEX GO“ naudojama plastikinė konstrukcijos sistema pritaikyta 3-6 klasių mokiniams. „VEX GO“ robotika leidžia jauniems moksleiviams įsigilinti į programavimo mokslą, užprogramuoti ir valdyti jutiklius ir variklius.

„VEX GO“ robotą galima programuoti naudojant „VEXcode GO“, „Scratch Blocks“ pagrindu sukurta programavimo aplinka, prieinamą „iOS“, „Android“ planšetiniams kompiuteriams, „Windows“ ir „Mac“.

„VEX IQ“ yra programuojama, sujungiama robotikos sistema, skirta vaikams nuo 11 metų.

Į „VEX IQ“ sistemą įeina plastikinės sujungiamos detalės, specialiai sukurtos jaunų rankų miklumui. „VEX IQ“ rinkinyje yra platus detalių bei jutiklių pasirinkimas, kuris leis mokiniams lengvai sukurti robotą pagal savo idėją ar „Clawbot IQ“ sukurtas instrukcijas.

„VEX V5“  yra metalinių detalių konstrukcija, leidžianti sukurti ir užprogramuoti bet kokį mechanizmą, skirtas moksleiviams nuo 9 klasės iki universiteto.

Konstruojant „VEX V5“ robotus mokiniai gali pradėti nuo žemesnio lygio ir pereiti prie pažangesnių inžinerijos koncepcijų. V5 robotus galima užprogramuoti naudojant „VEXcode“ – kodavimo programą, kuri leis valdyti išmaniuosius variklius, jutiklius bei roboto smegenis, sukurti norimus roboto judesius.

„VEX Robotics“ pateikia nemokamus, išsamius pamokų planus, pagalbinę medžiagą mokytojui, integruotas mokytojų pastabas, patarimus mokytojams, kaip pagerinti mokinių konstravimo bei programavimo žinias ir nemokamą virtualią platformą, kurioje galima valdyti, programuoti, organizuoti varžybas nuotoliniu būdu bei matyti VEX virtualų robotą monitoriaus ekrane.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.