Baldai „Mirplay“

ERDVĖS, KURIOS ĮKVEPIA

Didžiąją dienos dalį vaikai praleidžia įvairiose ugdymo įstaigose, darželiuose, mokyklose bei būreliuose, vykstančiuose po pamokų. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad mokymosi erdvės būtų pritaikytos įvairių ugdymo veiklų organizavimui,  atitiktų vaikų amžių, kad jie galėtų ne tik patogiai jaustis darbo vietoje, bet ir judėti erdvėje. Jei mokymosi erdvė yra nejauki, baldai yra nepatogūs ir atmosfera yra slogi, vaikai greitai pavargsta, jiems pasidaro nuobodu ir jų dėmesio koncentracija mažėja, dėl kurios stokos kenčia pamokos kokybė. Taigi, tinkami mokykliniai baldai ir jauki klasės atmosfera tikrai gali būti puikus sprendimas, padedantis sukurti įkvepiančią mokymosi, kūrybos ir atradimų erdvę.

„Mirplay“ gaminami baldai mokyklai iš kitų gamintojų išsiskiria savo funkcionalumu, ergonomiškumu, žaismingumu, dinamišku ir praktišku dizainu. Patys įvairiausi korpusiniai baldai gali būti labai lengvai komponuojami įvairiose erdvėse, juos lengva derinti tarpusavyje kuriant įvairias funkcines zonas, skirtas mokymuisi, kūrybai, grupinių užduočių atlikimui, atradimams ir eksperimentams, interaktyviems žaidimams, poilsiui. Mokykliniai stalai pagaminti iš lengvos konstrukcijos, todėl yra mobilūs, juos lengvai galite perstumti iš vienos vietos į kitą, sujungti keletą stalų kartu. Šių baldų daugiafunkciškumas padeda akimirksniu keisti mokymosi erdvę pagal jūsų poreikius. Mokykliniai suolai tikrai neprimena tradicinės mokyklos baldų. Jie yra tikri transformeriai, kuriuos lengvai sureguliuosite pagal vaiko ūgį ir sudėjimą.

Puikus sprendimas dizaino ir funkcine prasmėmis – mokykliniai baldai su ratukais. Dėl to vaikas gali lengvai pasisukti į norimą pusę, jam nereikia papildomai atsistoti, kad perstumtų savo kėdę norima kryptimi, tai padeda neprarasti dėmesio ir neblaškyti aplinkinių. Taip pat gali būti ir puikia atrakcija, jei reikia spontaniškai suvaidinti transporto priemonę ar padėjus daiktus ant kėdės juos lengvai „transportuoti“ į kitą vietą.

Visi „Mirplay“ baldai yra sukurti tam, kad skatintų kūrybiškumą ir užtikrintų komfortą. Dirbant tokioje erdvėje mokytojas ar darželio auklėtojas gali kūrybiškai organizuoti įvairesnes veiklas, judriąsias užduotis, grupinius projektus, kūrybines dirbtuves ar žaidimus. Taip vaikai lengvai prisitaiko naujoje aplinkoje, nepatirdami papildomo streso, adaptuojasi ir gerai jaučiasi kūrybai įkvepiančioje erdvėje. Baldai vaikams yra puikiai pritaikomi pagal vaikų amžiaus grupes ir poreikius. Jie yra tinkamo aukščio, juos lengva prižiūrėti, o jų gamintojai garantuoja ne tik kokybę, bet ir saugumą bei patvarumą, todėl jie puikiai tiks tiek darželiui, tiek mokyklai.

Nebijokite išskirti iš kitų savo pasirinkimu, sukurkite originalią, dinamišką, spalvingą, žaismingą ir funkcionalią erdvę, įkvepiančią kūrybai, mokymuisi ir visapusiškam laimingo ir sveiko vaiko lavinimui, kuriant naują požiūrį į mokymosi procesą be streso, o su džiaugsmu, noru ir plačia šypsena.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.