Interaktyvūs ekranai „Promethean“

Sukaupta ilgalaikė patirtis leido per pastaruosius 20 metų vystyti technologijas, kurios puikiai atitinka švietimo poreikius. „ActivPanel Elements Series“ įrenginys tiekiamas kartu su dviem pasirenkamais apdovanojimų pelniusiais programiniais sprendimais. Pristatykite pamokas interaktyviai, naudodami „Promethean“ švietimo programinę įrangą, kuri yra nemokama standartinio „ActivPanel“ įrenginio dalis, t. y. nėra einamųjų abonementinių mokesčių. Naujovišką pamokų pristatymo programinę įrangą, pagrįstą debesijos technologija, sudaro bendram darbui klasėje skirti įrankiai ir interaktyvūs ištekliai, pasiekiami bet kur ir bet kada.

Patogus ir ergonomiškas

Apgalvotai sukurtas naudojimui klasėse, Promethean „ActivPanel Cobalt“ yra ypač patogus naudoti dėl bendro meniu, kuriuo paprastai ir greitai pereinama prie dažniausiai naudojamų programų, turinio ir išteklių, nes ergonomiška sąsaja ir piktogramos yra prieš mokytojo akis. Dar viena patogi funkcija yra „Promethean“ „Instant Whiteboarding“ programa, kurią naudojant galima dirbti drauge, neprisijungiant prie kompiuterio, ir pateikti įdomias interaktyvias pamokas beribėje lentoje.

Tikroviškas rašymo pojūtis

Suprasdami rašymo pojūčio svarbą, sukūrėme „Vellum“ rašymo technologiją, užtikrinančią tikrovišką ir tikslų rašymo pojūtį – rašymas ant Promethean „ActivPanel“ prilygsta rašymui ant popieriaus. Automatiškai aptikdamas skirtumą tarp rašiklio, lietimo ir trynimo delnu, Promethean „ActivPanel Cobalt“ užtikrina, kad rašymas ant ekrano būtų išties sklandus.

Išbandyta ir sukurta galvojant apie IT palaikymą ir saugą

„ActivPanel Cobalt“ sukurtas nuo pagrindų taip, kad jį būtų galima patikimai ir saugiai integruoti į bet kokią technologinę aplinką, kad mokytojams būtų lengva juo naudotis. Įdiegta operacinė sistema „Android™ 8“ užtikrina naujo lygio spartą, saugą ir patikimumą, o patobulintas atnaujinimų diegimas belaidžiu ryšiu pagreitina ir palengvina programinės ir programinės aparatinės įrangos atnaujinimą. Visa naudojama programinė įranga, programos ir platformos paslaugos tikslingai sukurtos taip, kad jas būtų galima nuolat tobulinti ir atnaujinti, užtikrinant, kad šiandienos investicijos atneštų dividendų ateityje.

Interaktyviųjų ekranų nuotolinis valdymas

Naudodamiesi „Promethean Panel Management“, IT administratoriai gali centralizuotai valdyti ekranų konfigūracijas, parametrus ir apribojimus iš bet kurios vietos, kad būtų užtikrinta saugesnė ir nuoseklesnė mokymosi patirtis keliose mokyklos vietose. Lengvai užregistruokite „ActivPanels“, naudodami papildomą programą mobiliesiems įrenginiams „myPromethean“ arba per „myPromethean“ debesijos portalą. Greitai ir lengvai nuotoliniu būdu per „myPromethean“ portalą naudokite tiesioginius naujinius, pritaikydami juos tada, kai jie taps prieinami, arba jums patogiu metu.

Patobulintas interaktyvumas

Mokytojai ir mokiniai gali bendradarbiauti, vienu metu suaktyvindami iki 20 lietimo taškų, įskaitant rašiklį, lietimą ir trynimą delnu. Pažangi delno ignoravimo technologija atpažįsta, kai naudotojas tiesiog prisiliečia, kad būtų patogiau rašyti ekrane.

Ekrano dalijimasis

Lengvai dalykitės ekranais. Belaidžiu būdu galite rodyti net 4 ekranus vienu metu ir valdyti net 39 prisijungusių mokinių įrenginius.

Suasmeninta patirtis

Naudotojo profiliai suteikia galimybę net 9 skirtingiems mokytojams prisijungti su savo asmeninėmis paskyromis prie vieno „ActivPanel“ įrenginio su PIN apsauga, saugančia duomenis, failus ir programas.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.