Interaktyvi žaidimų aikštelė „Lü“

LÜ – unikali priemonė, kuri apjungia aktyvų sportą ir mokymąsi. Šis sprendimas sudarytas iš šviesų, projekcinės sistemos, garso, kompiuterio, specialios kameros, programinės įrangos ir kamuolių. Interaktyvios žaidimų aikštelės pagalba, jūs galite žaisti estafetes, kurti naujas sporto šakas, mokytis matematikos ir net žiūrėti filmus. Kiekvienas teisingas atsakymas, laimėtas taškas bus apdovanotas garso ir šviesų pasveikinimu.

KAIP VEIKIA LÜ?

Interaktyvi žaidimų aikštelė Lü – išmani erdvė, realiu laiku reaguojanti į žmonių, esančių joje, elgesį ir sąveiką.

Naudojant informaciją, gaunamą iš ant lubų pakabintų 3D kamerų, valdomi žaidimai ir kiti įrankiai, matomi projekcijose ant sienos. Taip pat integruojami  sinchronizuoti garso ir vaizdo efektai, taip skatinant įsitraukimą realiu laiku.

Lü yra dviejų konfigūracijų – ÜNO ir DÜO. ÜNO yra viena interaktyvi siena, DÜO – tai dviejų susietų ÜNO, esančių viena prieš kitą, kombinacija, ženkliai padidinanti žaidimų erdvę.

PRATURTINKITE SAVO ERDVĘ

Žinome, kad daugeliui mūsų klientų ypač aktualus patalpų panaudojimo klausimas.

Investicija į Lü sistemą padės ženkliai pakelti patalpų vertę, nes patalpas, kuriose įrengta interaktyvi žaidimų aikštelė, galima lengvai transformuoti ir naudoti įvairiausiems tikslams. Instaliavus visą sistemą, galima ne tik žaisti įvairiausius kvapą gniaužiančius žaidimus, bet ir išdėstyti komponentus taip, kad patalpos būtų pritaikytos patiems įvairiausiems tikslams. Apšvietimo sistema patobulins „disko“ stiliaus vakarėlį ar sukurs malonią aplinką. Projektorius galima naudoti filmų, internetinio turinio demonstravimui ar net kaip didžiulius, interaktyvius laikmačius.

SAVYBĖS

Pagrindinė informacija apie produktą

Kiekviena ÜNO konfigūracija sudaryta iš 3 iš anksto surinktų modulių, tvirtinamų prie lubų: KAMEROS/VAIZDO IR GARSO/PROJEKTORIAUS.

Moderniausia audiovizualinė sistema

Kiekviena ÜNO konfigūracija sudaryta iš trijų skirtingų prie lubų tvirtinamų modulių.

Didelio masto projekcinė sistema

5500 liumenų WXGA projektorius apsauginiame dėkle, tvirtinamas prie lubų 5.5m aukštyje.

Interaktyvi apšvietimo ir garso sistema

Apšvietimo modulį sudaro 6x200w LED PAR prožektoriai, skirti bendram ploto apšvietimui ir pagrindinėms spalvoms ir 2 robotizuoti šviestuvai ypatingiems apšvietimo efektams bei galinga 2000w garso sistema.

3D kamera ir apdorojimas realiu laiku

Kamuolio trajektorijos aptikimas ant sienos realiu laiku tampa įmanomu mūsų 3D kamerų sistemos dėka. Užtenka pritvirtinti šią kamerą prie lubų, ir įvyksta stebuklas! Nereikia jokio technologinio sienos pritaikymo.

Sporto salei pritaikyti žaidimai

Sistema pristatoma su visais žaidimais, kurie yra pasiekiami tuo metu, kai įsigyjate aikštelę, taip pat yra galimybė naudoti visus žaidimus, išleistus per 12 mėnesių po sistemos sumontavimo.

Šiuos žaidimus galima rasti tinklapyje www.play-lu.com/applications

Gamintojai

Lü – Kanados gamintojo SAGA produktas. SAGA – tai nuostabi vieta, kurioje daugiadisciplininė, tarptautinė komanda kuria naujos kartos įtraukiančias patirtis, skirtas kultūrinėms ar viešosioms erdvėms.

www.play-lu.com

Belaidžio mikrofono rinkinys

Didelėje erdvėje su galinga garso sistema ir išties įsijautusiais vaikais, kad suvaldytų situaciją, mokytojui/organizatoriui gali prireikti supergalių. Todėl siūlome pasirenkamą belaidžio mikrofono, sujungto su pagrindine sistema, rinkinį.

Žaidimų aikštelės dydžiai ir specifikacijos | interaktyvus ekranas

Maksimalus dydis: 6.1m ilgio x 3. 35m aukščio Paviršius turi būti lygus, kietas, šviesus.

Instaliacija

Mes pasirūpinsime visos įrangos instaliavimu. Pristatyta ÜNO įranga dažniausiai instaliuojama per mažiau nei 8 valandas; DÜO – per 8-16 valandų. Vietinė sertifikuota įmonė atlieka instaliavimo darbus pagal taikomus standartus ir reglamentą.

Žaidimų aikštelė

Prieš interaktyvųjį ekraną; Rekomenduojamas dydis: 9.15m ilgio x 9.15m pločio; Minimalus lubų aukštis: 4.27m; Maksimalus lubų aukštis: 8.54m; Tam, kad žaidimas būtų kuo realesnis, įprastas apšvietimas turi būti kontroliuojamas. Kai mūsų sistema įjungta, pagrindinės šviesos išjungiamos, o per langus neturėtų patekti dienos šviesa.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.