Skaitmeninio turinio valdymo sprendimai

Visose mokyklose yra informaciniai stendai, kuriuose yra talpinama aktuali informacija mokiniams ir mokytojams. Šiuolaikinės technologijos leidžia į šią funkciją pasižiūrėti kitu kampu. Mokyklos fojė, koridoriuje ar mokytojų kambaryje pakabiname profesionalų ekraną ir jį prijungiame prie tinklo. Mokyklos administratorius, direktorius, pavaduotoja ar kitas atsakingas asmuo iš bet kurios pasaulio vietos, turint prieigą prie interneto, gali nurodyti kokį skaitmeninį turinį ir kuriuo metu rodyti ekrane. Tai išplečia informacinės lentos sąvoką į kitą lygį ir leidžia būti itin operatyviems, pateikti svarbią informaciją laiku ir vietoje.

IŠ KO SUSIDEDA SPRENDIMAS?

Sprendimą sudaro ekranai, valdymo įranga bei programinė įranga.

Ekranai yra skirstomi į profesionaliuosius ir buitinius (tokius, kuriuos naudojame namie). Profesionalūs ekranai nuo buitinių skiriasi tuo, kad jie yra pagaminti taip, jog galėtų veikti be pertraukų daugiau valandų neprarandant vaizdo kokybės, neišdegant matricai ar pikseliams. Be to, ekraną galima paversti vertikaliai ir horizontaliai. Profesionalieji ekranai gali būti skirtingo šviesumo. Ekrano šviesumas parenkamas pagal vietą. Jeigu ekranas stovi vitrinoje ar atsuktas į gatvę, tada reikia labai šviesaus ekrano, kitu atveju naudojamas ne toks šviesus ekranas. Profesionalūs ekranai yra atsparūs dulkėms, todėl gali būti naudojami gamyklinėse patalpose. Savo sprendimams naudojame „SONY“, „Samsung“, „Philips“ ir LG profesionaliuosius ekranus.

Valdymo įranga yra labai įvairi ir viskas priklauso nuo to, kokią funkciją Jūsų ekranai turi atlikti, kokį turinį rodyti, ir kokioje vietoje bus naudojami. Galima naudoti ekranus integruotais grotuvais, galima naudoti specializuotus grotuvus, o galima naudoti ir paprastus kompiuterius. Viskas priklauso nuo problemos, kurią norite išspręsti. Tas pats pasakytina ir apie programinę įrangą. Renkantis programinę įrangą reikia atkreipti dėmesį į tai, ar dažnai norėsite keisti turinį, kokį turinį planuojate naudoti. Programinės įrangos dažniausiai būna sudėtingos, todėl būtina ją išbandyti prieš pasirenkant sprendimą.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.