Mėtomas mikrofonas „CatchBox“

Dauguma žmonių bijo kalbėti prieš auditoriją, tai dažniausiai apriboja diskusiją ir apsunkina atgalinį ryšį. „CatchBox“ – unikalus mikrofonas, įmontuotas į minkštą kubą. Jo dėka, pamokos tampa ypač interaktyvios. Užduokite klausimą ir meskite mikrofoną mokiniui, mokinys jį pagaus, atsakys į klausimą ir mes mikrofoną atgal arba perduos bendraklasiams. Tai visiškai unikalus sprendimas, kurį savo kūrybinėse sesijose naudoja net „Facebook“.

KAS YRA CATCHBOX?

Nereikia bijoti, kad mėtomas mikrofonas „Catchbox“ gali sudužti nukritęs ant žemės ar padaryti fizinę žalą, nes jie pagaminti iš patvarių putų, apgaubtų minkšto dangalo, o pati mikrofono elektronika yra įmontuota giliai kubo viduje. Taip pat nereikia bijoti, jog metant mikrofoną, sustiprinsite pašalinius garsus – jame yra integruota išmani automatinė nutildymo funkcija, tad kritimo momentu jis neveikia. Šis mikrofonas jums padės įrašyti užduodamus klausimus ar atsakymus, kuriuos vėliau galėsite perklausyti ar užfiksuoti raštu ar perkelti į norimą laikmeną.

Nuo šiol galite be streso organizuoti, diskusijas, debatus ar pristatymus, jūsų auditorija bus sužavėta jūsų pasirinkta interaktyvia priemone, kurios pagalba lengvai galėsite pagyvinti bet kokio turinio veiklą.

Lantel Class Up komanda siūlo galimybę rinktis iš skirtingų spalvų mikrofonų, taip pat, papuošti juos mokyklos logotipu/herbu.

Mėtomas mikrofonas „CatchBox“ pamokai suteikia žaismingumo, atpalaiduoja ir paskatina vaikus drąsiau kalbėti viešai. Su šiuo mikrofonu lengvai visus įtrauksite į pokalbį, nes viskas vyksta spontaniškai, iš anksto neplanuojant. „CatchBox“ ypač patogu naudoti didesnėje auditorijoje, kur įprastą mikrofoną būtų sudėtinga perduoti vieni kitiems. Pats mėtymo procesas pakelia nuotaiką ir priverčia šypsotis net ir labai įsitempusius ar uždarus pamokų dalyvius.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.